top of page

USŁUGI GASTRONOMICZNE

Imprezy okolicznościowe

Szukasz wyjątkowego miejsca na organizację swojego kolejnego spotkania biznesowego lub miejsca na rodzinne świętowanie? Jesteś we właściwym miejscu!  Folwark Leszczynówka to oferuje pokoje gościnne oraz powierzchnie ogólnodostępne. To także wyśmienite menu oraz usługi dodatkowych udogodnień. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnej oferty i zacznij planować swoje kolejne wydarzenie już dziś!

Przyjęcia weselne

FOLWARK LESZCZYNÓWKA z dumą oferuje swoje usługi, które sprawią, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe. Zapewniamy udogodnienia i obiekty, które idealnie sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju przyjęcia. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o pokojach, salach,  menu oraz innych rozwiązaniach.

Menu

FOLWARK LESZCZYNÓWKA oferuje posiłki oraz napoje, które spełnią oczekiwania gości w każdym wieku. Wykorzystujemy wyłącznie świeże, sezonowe składniki. Z przyjemnością spełnimy specjalne wymogi żywieniowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą restauracją i barem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

Oferujemy 

bottom of page